BanotLoatot

משחקים סקסיים לריגוש במיטה

January 24 2017, 16:17pm

Posted by Sexolog

משחקים סקסיים לתיבול וריגוש במיטה לפני קיום יחסי המין

כאשר אתה נתקל או אפילו כאשר יש לך מערכת יחסים מעולים, אתה צריך לעשות האיכות שלך לעשות סקס חוויה מעניינת עבור כל אחד מכם. אם אתה נתקל מערכת יחסים ממושך לטווח ואתה לזכור כי אתה צריך להגביר דברים בתוך חדר השינה, אז אתה חייב להיות נוכח כמה משחקים סקסיים, בשל העובדה שהם יכולים לסייע לכם לרחוש בין הסדינים.

קשיים מיניים הם דבר שבשגרה, והיא עושה כבר לא משנה במקרה אתה מערכת יחסים עם האדם במשך זמן רב או לא, אתה צריך ציורים על מבלה את הלילה האיכות מתמיד, בכל הזדמנות שיש לך את האפשרות. בכל מקרה, אתה לא צריך עוד שום מושג על מה צורות של משחקים שאתה יכול לשאת בתוך חדר השינה.

אתה צריך להכיר בכך שיש הרבה כאלה בחנויות מין ואפילו חנויות חידוש כך לקחת זמן ולקרוא ברשת, על שמנע מדינה מכוערת של ענייני הרכבת אדם שאתה מבין בזמן שאתה יוצא מחנות המין. הנה כמה משחקי וידאו עליזים אתה יכול לנסות.

הינה שלושה משחקי מין מחרמנים שיעזרו לכם להדליק את החום והלהט הסקסי ביניכם:

משחקי סקס לתיבול יחסי המין

כיסוי עיניים

עבור בילוי זה, היית יעיל ביותר רוצה כיסוי עיניים או צעיף, כי אתה תהיה חייב את כיסוי עיניים שותף שלך ולהוביל אותה או אותו אל המיטה או מקום אחר אולי כדאי לך להשתמש.

אחרי עושה את זה אתה יכול להתחיל לאנוס אותו או אותה, בהתגרות, בפזיזות ולאט לאט, לעשות כרצונך. אתה זה שקורא את הצילומים כך לשחק בעמדה של המדריך.

אם אתה לא מסוגל לראות באיזשהו שלב במין, כבר לא הנמצא בהישג היד כי היית צריך רגישות כפולה, אבל אתה גם יהיה נפשי נוטה, ואלה נחשבים של מעוררי התשוקה האפקטיביות המרביות.

כיצד להדליק ולחרמן את האישה

אסיר ואסירה כלואים

עבור הספורט הזה, אתה רוצה עניבות של ארבעה גברים, או אם אתה רוצה דבר גדול כלשהי קשה, אתה צריך לקחת מבט בחנויות מקוונות ולרכוש מעצורים מסוימים. תרצה צריך לקשור הקרסוליים למפרקי היד של בן הזוג שלך היטב אל המיטה וכולל בצורה שלך איתה או איתו.

רוב האנשים של בני אדם אל ישכחו בילוי זה אחד יוצא דופן מקסימלית, וברגע שהם מנסים את זה, הם רוצים להעביר את זה בתוך השינה בהזדמנות עבור מרקחה בעניינים.

אנשים כמה ואל תשכחו ארוטי לחלוטין שאין להם שום עוד סוג של כוח ואחריות על מה שקורה. בנוסף, הם מגלים אדירים להיות במרכז ההתעניינות, כך שאם יש לך כבר לא ניסיתי במשחק הזה, אתה צריך לא לשכוח את זה עבור התאריך הבא שלך.

פצצת זמן (טימר)

אתה אז עכשיו לא צריך יותר מדי אובייקטים במשחק הזה, אתה יעיל ביותר רוצה שעון, בשל העובדה שהיית צריך לבחור תקופה, למשל 20 דקות ולעשות קצת בילוי דבר שאתה רוצה למשך כי מרווח. כמו למשל, אתה יכול להקניט כל שונה עם נוגע, מנשק או כל דבר בצורה אחרת של משחק מקדים ייתכן רוצים, בשל העובדה שהם יעזרו לך לשפר את היחס שלך.

עם זאת, החוכמה של הספורט הזה היא כבר לא לאפשר חדירה עד הזמן שחלף מה שאתה עלול להיתקל. בהסתמך על איך אתם פועלים היצירתיות שלך אתה יכול לקבל ללא ספק חם, ואתה בהחלט תאהב בילוי זה.

הערות עורך

כתבה זה נכתבה עבור בלוג בנות לוהטות ע"י צוות אתר ליווי144 פורטל הסקס של ישראל.

מידע נוסף והמשך קריאה תוכלו לעשות באתר נענע10 במאמר: 15 רעיונות לגיוון בחיי המין.

משחקים סקסיים כמו כיסוי עיניים או אזיקים

 

Comment on this post

Curious one 02/06/2017 17:01

Super sexy photo!

Who is that?

BanotLoatot 02/26/2017 13:56

The photo is shoot by James Felix, more info can be found here: https://500px.com/jamesfelixphoto

Titi 01/24/2017 19:22

טיפים מעולים!!

BanotLoatot 02/03/2017 15:08

תודה רבה :)