BanotLoatot

שלושה סיבות בהן להזמין יצאנית צמרת עדיף מסקס מזדמן

February 26 2017, 14:44pm

Posted by יצאנית צמרת

שלושת הסיבות בהן עדיף להזמין נערת ליווי, קוריטיזנה או יצאנית צמרת מאשר ללכת לחפש סקס מזדמן

כיום, להיות מחוץ למערכת יחסית ובכול זאת להצליח לקבל סקס מזדמן בסוף שבוע זה דבר אפשרי ובהחלט זמין. למרבה המזל, הקישוריות, הרשתות החברתיות ובעצם האינטרנט סללו את הדרך כדי שנוכל לא לדאוג ליחסי המין הבאים שלנו, אנחנו פשוט צריכים כמה קליקים, ואנחנו יכולים לבחור עם מי נרצה לבלות את הלילה.

בסצנה הזאת, יש מספר רב של אפשרויות. מצד אחד, אנחנו יכולים לפגוש יצאנית, גברת נפלאה (או ג'נטלמן) שידעו להפוך את הפנטזיות המיניות והחרמניות שלנו לאמתיות.

בצד השני, אנחנו רק יכולים להגביל את עצמנו כדי לפגוש שותפים חדשים עבור סקס מזדמן בלי לדעת מה עומד לקרות. ובכן, ממבט ראשון, נראה כי הבחירה היא ברורה. יש יותר סיכויי הצלחה אם תבחרו בנערת ליווי, אבל אל תקחו את המילה שלי בלבד בשביל זה, הרשו לי לתת לכם שלושה סיבות טובות בהן להזמין נערת ליווי עדיף מאשר סקס מזדמן:

1. היצאנית / נערת הליווי יודעת את רצונכם Mercedes Edison

זוהי עובדה שלפני שאתה פוגש את נערת הליווי, תוכל לספר לה את ההעדפות שלך לגבי מה אתה הולך לעשות איתה בעת הסקס. אם אתה בוחר באותה בחורה פעם שנייה בתאריך שונה, ובכן, הידע שלה עלייך יהיה טוב יותר.

אין ספק, זה עשוי להיות אחת הסיבות הטובות ביותר להזמין קורטיזנה לפני שאתה מחליט לפגוש הרבה פרטנרים לסקס מזדמן.

יתר על כן, יש אנשים שיש להם העדפות סקס מיוחדות, אשר יכולות להיות תלבושות - כמו שכתבתי בפוסט הקודם על משחקי תפקידים לריגוש בסקס, שיטות סאדו, ועוד דוגמאות רבות אחרות.

אז, זה לא יכול להיות קל למצוא מישהי שתבין אותך ותסכים להשתת, בכאלו פטישים מהרגע הראשון. נערת הליווי שכבר יודעת איך לעשות את הדברים המועדפים שלך היא בהחלט האפשרות הטובה ביותר עבורך.

2. מפגש עם שותפה חדשה יכול להיות בזבוז של זמן ואנרגיה

כדי לקבל פגישה עם מישהי שמעולם לא ראית לפני זה לא קל. ישנם הרבה גורמים שיכולים להרוס את הפגישה שלך, ואני מקווה, שהמזל יהיה איתך באותו הלילה.

אולי, באמצע הארוחה, אתה מתחיל להתווכח על משהו שאתה לא מסכים על, ומצב זה יכול להשאיר אותך עם טעם רע בפה. באותו רגע, אתה תדע כי הלילה נגמר ואתה הולכת הביתה לבד - זה רק דוגמה אחת לאלפי רגעים מבסאים שיכולים לקרות!


כמובן, זה יכול לקרות לכל אחד, אבל יצאנית צמרת היא מקצוענית שיודעת לרכב על השיחה ולגרום לה להצליח. יתר על כן, אם אתה מזמין את אותה קורטיזנה מספר פעמים לסקס מזדמן, היא ודאי יודעת את הנושאים שאתה אוהב לדבר עליהם כבר בעל פה, ואת אלה שלא. היצאנית יודעת את המטרה העיקרית של הפגישה, והיא תכין הכל עבור לילה חושני של פנטזיות מיניות וסקסיות.

3. זמינות

כולנו קצת עסוקים. יש לנו חיים מלחיצים, עם רשימה ארוכה של דברים לעשות, וכן בסוף היום, אין זמן לסקס, אך אנחנו לא יכולים להתעלם מסקס כי זה אחד הדברים שעושה אותנו מאושרים!

לכן, כאשר אתה מתחיל להתקשר או לשלוח הודעה ב-WhatsApp לכל אחת מהשותפות המרובות שלך, אתה עשוי לגלות כי אף אחת לא זמינה.

בעיה זו נפוצה פחות למי שפוגש נערות ליווי באופן קבוע. אם אתה בדרך כלל פוגש את אותה בחורה, אתה יכול לסדר את ימי השבוע בהן תרצה לראות אותה, ובסוף, אתה תדע כבר את הזמינות והלו"ז שלה. כפי שאמרתי מההתחלה, ישנם יתרונות נוספים ורבים כאשר אתה מחזיק נערת ליווי בחייך, הרבה יותר מאשר שאר האפשרויות.

למה שלא תנסה לחפש גברת סקסית ללילה? ללא ספק תוכלו למצוא אותה באתר האינטרנט שלנו בקישור הבא: יצאניות צמרת ונערות ליווי להזמנה.

בתודה והמשך יום נפלא - מאת כותבת הבלוג בנות לוהטות.

יצאנית צמרת

-------

מקור של התמונות המופיעות בכתבה:

התמונה בגוף הכתבה היא של Mercedes Edison - עקבו אחריה ב-Instagram כאן @unimerce_

התמונה הראשית הנה מאת אתר MD Wall בכתובת mdwallpaper.com/courtesan

Comment on this post

קמצן 03/06/2017 17:19

רק שכחתם לציין את החיסרון היחיד והמרכזי - המחיר!

עשיר 03/14/2017 18:10

שום דבר לא חינם בעולם הזה, במיוחד לא סקס